Firma Winner Europe Sp. z o. o. jest  jedną z większych firm na rynku hurtowym oraz wśród importerów. Na rynku polskim działa od niedawna.

    Oferujemy wyroby, które wytwarzamy z wysokogatunkowych materiałów w fabryce wyposażonej w najnowocześniejsze maszyny, gwarantując staranność wykonania oraz dobrą jakość. W naszej fabryce przestrzegane są zasady ISO. Wyroby, przed opuszczeniem fabryki przechodzą fabryczną trzy-etapową surową kontrolę jakości.
Kontrolujemy cały proces produkcji, dzięki czemu możemy utrzymać wysoką poprzeczkę dotyczącą jakości, jak również zachować absolutną pewność,iż produkty spełniają najwyższe wymagania i odpowiadają najwyższym standardom.


Od samego początku staraliśmy się wypracować nasz własny, unikalny styl, sprawić by nasze produkty były interesujące, przyciągające i rozpoznawalne.
    

Będąc bezpośrednim importerem gwarantujemy Państwu najniższe ceny.
     Oferujemy wygodne i funkcjonalne plecaki sportowe i miejskie, szkolne, tornistry dla dzieci, torby młodzieżowe, torebki damskie i walizy podróżne. Posiadamy też ofertę dla biznesmanów.

  Niezwykłe i interesujące wzornictwo, czasami śmiałe, bardzo wygodne i funkcjonalne – oto oferowane przez firmę Winner Europe Sp. z o. o.  produkty marki Winner, WINMAX oraz DeLune.


Kolekcje marki Winner odznaczają wygodą oraz komfortem użytkowania. Torby męskie,młodzieżowe i dziecięce, plecaki czy kolorowe tornistry i dziecięce plecaki cechują się wysoką jakością oraz interesującym wzornictwem. Winner to marka godna zaufania.

WINMAX
Produkty z kolekcji WINMAX – dziarskie i oryginalne, a jednocześnie stylowe i lakoniczne, to doskonały wybór dla wszystkich, którzy szukają czegoś nowego i interesującego. Od samego początku staraliśmy się wypracować swój niepowtarzalny styl, sprawić, aby nasze produkty były interesujące i rozpoznawalne. Staranne przemyślenie wszystkich detali oraz wzornictwa, surowa kontrola jakości podczas całego procesu produkcji, pozwalają utrzymać jakość na bardzo wysokim poziomie.
W kolekcji WINMAX znajdą się produkty dla osób lubiących jeździć na rolkach czy desce, uprawiać inne sporty czy osób potrzebujących plecaka lub torby miejskiej. Eksperymentuj i zadziwiaj z marką WINMAX.

DeLune
Co przyciąga uwagę dzieci, wywołuje uśmiech na ich twarzach? Żywe kolory, barwne ciekawe opowieści, zabawne akcesoria. A na co przede wszystkim zwracają uwagę rodzice? Bezpieczeństwo, wysoka jakość i nowoczesne technologie. Marka DeLune łączy dziecięce zainteresowania oraz wymagania dorosłych. Tworząc nowe modele produktów wkładamy w nie całą naszą troskę i staranność, naszą miłość. Przemyślane detale, niezwykłe nadruki i nasycone barwy – to jest to, co oceni każde dziecko. Dążenie do unikalności wzornictwa oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii , to jest to co nas wyróżnia. Przede wszystkim troszczymy się o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci, a przytym chcemy zaprosić je do bajkowego świata cudów i dziwów. DeLune – to baśniowa marka stworzona z myślą o najmłodszych.

Winner Europe Sp. z o. o.
 ul. Al. Krakowska129/2
05-552 Wólka Kosowska
tel. 733 29 58 38, e-mail : winnereurope.pl@gmail.com